Ikona serwisowa Autoryzowany Serwis Rowerowy Logo Author
(Realizujemy naprawy gwarancyjne)

Michał Kondas
tel.: 500 267 488 sklep@rowery-korbka.pl

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi w naszym serwisie. Serwisujemy rowery każdej marki. Jako autoryzowany serwis wykonujemy naprawy używając najwyższej jakości narzędzi Park Tool, smarów i środków do konserwacji Finish Line oraz szprych i części zamiennych renomowanych firm Sapim i Accent. Wiele części eksploatacyjnych dostępnych jest "od ręki".

Wykonujemy m.in.:

  • Przeglądy ogólne rowerów
  • Naprawy bieżące
  • Centrowanie i zaplatanie kół rowerowych i motorowerowych
  • Naprawy hamulców hydraulicznych
  • Naprawy amortyzatorów wiodących producentów
  • Składanie rowerów na zamówienie
  • Serwis piast planetarnych (biegowych)
  • I wiele innych, tak naprawdę naprawimy wszystko :)
Galeria

Zapisz się do subskrypcji

Rowery Korbka, czyli niezawodny sprzęt dla każdego!

Kochasz jazdę rowerem i szukasz jednoślada dopasowanego do swojego stylu jazdy? Praktyczny góral? Szybki sprzęt szosowy? A może miejski rower w stylu glamour? Sklep Korbka oferuje rowery dla wszystkich miłośników jazdy na dwóch kółkach - zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych zawodników. Tutaj znajdziesz rowery szosowe, turystyczne oraz miejskie. Nie brakuje u nas również bezpiecznych rowerów dla najmłodszych.

Author - rowery dla wymagających.

Szukasz roweru z górnej półki? Wybierz trwały, bezpieczny i niezawodny jednoślad producenta AUTHOR. Sprzęt tej firmy wyróżnia się wysoką jakością i wytrzymałością, docenianą nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Sklep i serwis rowerowy Korbka jest oficjalnym dystrybutorem marki Author, która dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, oferuje niezawodny sprzęt.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.